Kontakty CR Design s.r.o.

Rádi Vás osobně uvítáme v naší prodejně v Brně–Chrlicích.

Kontaktovat nás můžete telefonicky, faxem či emailem. Vaše dotazy ohledně jakékoli oblasti naší činnosti rádi zodpovíme i prostřednictvím elektronického formuláře.

Adresa a kontaktní informace:

CR DESIGN s.r.o.
IČ: 262 85 703
DIČ: CZ26285703
Zámecká 76 (najděte nás na mapě)
643 00 Brno – Chrlice
Souřadnice pro GPS: 49°7´56" N, 16°38´46"

Tel./Fax: +420–545 220 138
E-mail: info@crdesign.cz
Webové stránky: www.crdesign.cz

Jak se k nám dostanete

Ze směru z Prahy, Olomouce (Ostravy)
Z dálnice v obou dvou případech sjedete na exitu Brno-centrum na dálnici D2 směr Bratislava, po dálnici jedete kolem OC Avion – Tesco, IKEA a následně sjedete cca po 3 km na exitu Brno-Chrlice u OC Olympia, kde odbočíte doleva směr Chrlice, přejedete most přes dálnici a pravou stranou projedete – minete kruhový objezd. Po 500 m jízdy po hlavní silnici přijíždíte na hranici městské části Brno-Chrlice k objektu – areálu naší firmy, který se nachází jako první v řadové zástavbě po levé straně.

Z centra Brna
Z centra od hlavního nádraží vyjedete z malého městského okruhu (ul.Koliště) na ulici Dornych směrem k hlavnímu autobusovému nádraží na Zvonařce, pokračujete ulicí Plotní a Svatopetrská, (silnice č.41) dále ulicí Hněvkovského, až k ústí na dálnici D2 ve směru na Bratislavu. Následně je popis příjezdu shodný s výše uvedeným.

Ze směru z Bratislavy
V tomto směru sjíždíte na exitu Brno-Chrlice, kdy po levé straně dálnice míjíte budovu SCONTO nábytek, sjíždíte na kruhový objezd, z kterého odbočíte ve směru na Chrlice, následně po 500 m jízdy po hlavní silnici přijíždíte na hranici městské části Brno-Chrlice k objektu – areálu naší firmy, který se nachází jako první v řadové zástavbě po levé straně.


Prodejní doba
Po – Pá: 8:00 – 17:00

Změna otevírací doby
V měsících ČERVEN, ČERVENEC, SRPEN je otevírací doba PO-PÁ 8:00 - 16:00hod. Děkujeme za pochopení.
Rádi odpovíme na Váš jakýkoli dotaz

Povinné údaje jsou označeny hvězdičkou (*).


cr design news KATEGORIE KATALOGU
Akce / Slevy


CR DESIGN
oblasti / systémy

ARTHEMA GROUP
systémy / stojany / prvky

READY LINE
systémy / prvky

Fortys Morávka - léto

Léto plné pohody ve Fortys Morávka.   Užijte si wellness zážitky v bazénu a sauně, udělejte si pohodlí na prosluněné terase, ugrilujte ...
cr design news NAŠI KLIENTI
nike globus a3 hannah timex rossignol gryc helia