Všeobecné podmínky a informace ohledně zpracování konceptů a projektů interiérů prodejen

Vstupní konzultace s designérem a ukázka možností na našem showroomu v Brně je zdarma.

Základní zpracování na základě dodaných podkladů (jednoduché zaměření, fotografie prostoru) obsahuje 2D návrh, konzultace a cenovou nabídku na odsouhlasené řešení

Cena za tuto část: 6.500 - 9.500,- Kč bez DPH dle rozsahu zpracovávaného projektu

Na přání klienta zajišťujeme zaměření prostoru a zakreslení v CAD.

Toto je v sazbách:
- do 100km - 3.500,- Kč bez DPH
- do 200km - 4.500,- Kč bez DPH
- nad 200km - individuální nacenění

Zaměření provádíme dle aktuálních časových možností do 14 dní od zadání požadavku.

3D vizualizace

- zpracování dílčího nábytkového prvku – prodejní pult, prostorový stojan, dominantní stěna interiéru, systémová stěna
- 3 různé pohledy

Cena: 4.000,- Kč bez DPH

- zpracování prostorové části interiéru – vizualizace částí prodejny dle vybavenosti a požadavku na detail se stanovuje individuálně

Cena: 10 – 25.000,- Kč bez DPH

1
Idea
vaše úvodní vize

Na začátku každé úspěšné realizace stojí jedinečná myšlenka, neotřelý nápad. Vaší obchodní vizi dáme po společné konzultaci specifickou podobu. Nemáte dosud jasnou představu o svém projektu? Nevadí, dokážeme poradit a správně nasměrovat i ty klienty, kteří k nám přichází bez konkrétnější představy.

2
Návrh
účelné rozmístění zboží

Na základě konkrétního nápadu uděláme detailní analýzu prostoru budoucí prodejny. Najdeme ideální řešení interiéru, které umožní účelné vybavení obchodu s důrazem na atraktivitu a zvýšení prodejnosti. Vytvoříme grafický návrh projektu včetně vizualizace a sestavíme bodovou cenovou kalkulaci.

3
Materiál
vhodný výběr systému

Neorientujete se v široké nabídce materiálů, stylů a systémů? Rádi vám poradíme s výběrem nejvhodnějšího materiálu právě pro váš obchod. Pro lepší představivost slouží naše showroomy, ve kterých vám "naživo" ukážeme maximální množství designových řešení, systémů a prvků typové i atypové výroby.

4
Úpravy
zajištění stavebních prací

Na vaše přání zajistíme řadu nezbytných stavebních úprav interiéru. Doporučíme a po dohodě zrealizujeme malířské práce, navrhneme a provedeme dílčí úpravy ze sádrokartonu, doporučíme vhodné osvětlení prodejny. Koordinaci těchto prací budeme mít pod kontrolou a zabráníme zbytečným prodlevám.

5
Výroba
kvalitní atypová výroba

Díky našemu vlastnímu výrobnímu zázemí jsme schopni okamžitě zhotovit a dodat jakýkoli atypově navržený výrobek, který bude přesně odpovídat vašim představám. Naše specializovaná sekce zámečnické a stolařské výroby se postará o rychlou a řemeslně precizní výrobu přesně "na míru".

6
Doprava
rychlý a bezpečný transport

Starosti o dopravu můžete samozřejmě nechat na nás. Veškerý navržený a vyrobený sortiment v pořádku a bez časových zdržení přepravíme přímo na určené místo realizace – do vaší nové prodejny.

7
Instalace
okamžitá montáž interiéru

Naši zkušení montážní technici provedou rychlou a kvalifikovanou instalaci všech vámi vybraných prvků – přesně podle dohodnutého projektu a časového plánu. Po dokončení instalace probíhá předávání realizované zakázky až po naší pečlivé kontrole kvality a vašem souhlasu s výsledkem realizace.

cr design news KATEGORIE KATALOGU
Akce / Slevy


CR DESIGN
oblasti / systémy

ARTHEMA GROUP
systémy / stojany / prvky

READY LINE
systémy / prvky

Fortys Morávka - léto

Léto plné pohody ve Fortys Morávka.   Užijte si wellness zážitky v bazénu a sauně, udělejte si pohodlí na prosluněné terase, ugrilujte ...
cr design news NAŠI KLIENTI
nike globus a3 hannah timex rossignol gryc helia